شبکه دانش پژوهان جوان

 

بسمه‌تعالی

شبکه دانش‌پژوهان جوان به‌عنوان یکی از مراکز زیرنظر «باشگاه علمی و فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی» زنجان است که با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های فضای مجازی، تلاش ‌می‌کند تا الگوی مناسبی را برای ارتباط، جذب و سازمان‌دهی نخبگان و دانش‌پژوهان جوان دانشجو ارائه کند.

برای ایجاد این باشگاه مجازی پیش‌فرض‌های ذیل مورد توافق موسسان قرار گرفته است:

تمرکز کامل برنامه‌های پژوهشی بر فعالیت‌های اعضای هیأت‌علمی و پژوهش‌گران حرفه‌ای، موجب می‌شود تا بخشی مهمی از ظرفیت‌های به فعالیت نرسد و از این رو اعتقاد داریم این برنامه‌ها باید به کل جامعه دانشگاهی تسری یابد.به‌رغم ساختارهای قوی پژوهشی در سطح دانشگاه‌ها، فعالیت‌های پژوهشی در حوزه دانشجویی تقریبا فاقد متولی است و ایجاد بخش دانشجویی در ساختار ستاد هفته پژوهش، به ایجاد هویت و ساختار متناسب حمایتی در این بخش کمک خواهد کرد.مفهوم رقابت در عرصه دانشجویی، شاید بارزتر و روشن‌تر از هر قشر دیگری باشد و با ایجاد فرصت رقابت دانشجویی در عرصه پژوهش و فن‌آوری، از یک‌سو می‌توان به ایجاد فضای پرنشاط و سالم و علمی در دانشگاه‌ها کمک کرد و از سوی دیگر از ایجاد تنش‌های ناشی از منازعات سیاسی در محیط‌های دانشگاهی تا حد زیادی پیشگیری نمود.

در راستای این پیش‌فرض‌ها، شبکه دانش‌پژوهان جوان اهداف ذیل را دنبال خواهد کرد:

- فرهنگ‌سازی در جهت حرکت همه اجزای جامعه در راستای توسعه علمی.

- تقویت انگیزه در میان دانشجویان پژوهش‌گر و فن‌آور.

- کمک به ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح جامعه.

- بسترسازی برای حمایت از طرح‌های علمی، پژوهشی و فناوری دانشجویان و تجاری‌سازی آن‌ها.

- نگاهی به برنامه‌های مقدماتی شبکه

برای نیل به این اهداف، برنامه‌ها و کارکردهای متنوعی برای این شبکه طراحی شده است که به مرور زمان اجرایی خواهد شد، اما در گام نخست این شبکه تلاش خواهد کرد:

الف: پژوهش‌گران جوان را شناسایی و کارنامه فعالیت آنها را از طریق شبکه معرفی نماید.

ب: فرصت‌ها و موقعیت‌های مناسب برای فعالیت‌های پژوهشی را در معرض دید دانشجویان قرار دهد.

ج: آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و اخبار علم و فن‌آوری در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

 

 

 

 

معرفی باشگاه علمی و فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی

باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان، مرکزی برای فعالیت‌های گروهی دانشجویان در حوزه‌های فرهنگی، علمی، پژوهشی، آموزشی و ورزشی است که با رویکرد جلب مشارکت حداکثری دانشجویان، تلاش می‌کند از طریق ایجاد شبکه‌ها و گروه‌های تخصصی، مهارت‌های زندگی و به‌طور خاص مهارت‌های علمی و شغلی در میان نسل جوان را توسعه دهد. این مجموعه با معماری منحصر به‌فرد و در فضایی بالغ بر 300 مترمربع از محل منابع درآمد داخلی جهاددانشگاهی استان در دانشگاه زنجان احداث شده است و فضاهایی نظیر تالار گفتگو، نگارخانه، فضاهای آموزشی، فضاهای کار دانشجویی و کتابفروشی را در بر می‌گیرد و در حال حاضر قریب به 280 دانشجو به‌صورت سازمان‌یافته در قالب گروه‌های علمی، کانون‌های داوطلب و گروه‌های کاردانشجویی به فعالیت مشغول هستند.

برخی از اهداف راه‌اندازی باشگاه:

تلاش برای ترویج روحیه کارگروهی در میان دانشجویان؛

کوشش مستمر در راستای افزایش مهارت‌های فردی و اجتماعی دانشجویان؛

تلاش در راستای ارتقای مهارت‌های شغلی مرتبط با رشته‌های تحصیلی دانشجویان؛

ایجاد فضای رقابت سالم میان دانشجویان در راستای اجرای پروژه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی؛

ایجاد فضای سالم و پرنشاط علمی و فرهنگی در میان دانشجویان.

ساختار و نحوه اداره باشگاه:

باشگاه علمی و فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان، مرکزی است وابسته به جهاددانشگاهی استان که بر اساس مجوزهای صادره از سوی دفتر مرکزی این نهادانقلابی، به‌عنوان مرکز نوع ب فرهنگی اداره خواهد شد و جهاددانشگاهی استان متعهد می‌گردد در اداره این مرکز، مشارکت حداکثری دانشجویان را در حوزه‌های سه‌گانه سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و اجرا، تأمین نماید که بر این اساس شورای اجرایی باشگاه؛ مرکب از 6 عضو انتصابی و 8 عضو انتخابی است که اعضای انتخابی، شامل هشت نفر منتخبین تشکل‌های حاضر در باشگاه که با رعایت تناسب سهمیه دانشکده‌های مختلف، برای یک دوره دو ساله انتخاب می‌شوند. 

 

 

 

معرفی جشنواره سال 1397

 25 آذرماه از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور به عنوان روز پژوهش نام‌گذاری و متعاقب آن هفته آخر آذرماه به‌عنوان هفته ملی پژوهش و فناوری نامگذاری گردیده است که هدف از آن شناسایی توانمندی‏های پژوهش و فناوری دانشگاه‏ها و مراکز تحقیقاتی، شناسایی و معرفی پژوهشگران و فناوران برتر، تجاری سازی یافته ‏های پژوهش و فناوری (فن بازار)، فراهم کردن فضای همکاری بین پژوهشگران و فناوران، برقراری ارتباط مراکز صنعتی و تولیدی با مراکز تحقیقاتی و همچنین نهادینه کردن پژوهش و فناوری در سطح جامعه عنوان گردیده است. شعار محوری هفته ملی پژوهش و فناوری امسال «پژوهش و فناوری، پیشران اقتصاد دانش بنیان» اعلام گردیده است که این شعار با توجه به سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب و متناسب با نیاز روز کشور انتخاب شده و امید است در هفته پژوهش که به‌عنوان سمبل پژوهش و فناوری در کشور است تمامی مسئولین بتوانند در جهت تحقق اهداف تعیین شده تلاش لازم را با تمام توان به کار برند و پژوهش و فناوری محدود به این هفته نشده و در تمام طول سال در جریان باشد.

در این راستا، باشگاه علمی و فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان و بنیاد ملی نخبگان استان در نظر دارد با برگزاری «چهارمین جشنواره استانی انتخاب دانشجویان پژوهشگر برتر دانشگاه های استان زنجان»، ضمن ارج نهادن به فعالیت‌های دانشجویان محقق و کمک به نهادینه شدن هرچه بیشتر موضوع پژوهش در جامعه دانشگاهی، زمینه‌های لازم را برای بهره‌مندی هرچه بیشتر از ظرفیتها و توانمندیهای دانشجویان به‌ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی فراهم آورد.

اهداف مورد توجه در ایجاد بخش دانشجویی هفته پژوهش:

تمرکز کامل برنامه‌های هفته پژوهش به‌روی فعالیت‌های اعضای هیأت‌علمی و پژوهش‌گران حرفه‌ای، موجب می‌شود تا بخشی از اهداف این برنامه‌ی ملی نظیر فرهنگ‌سازی و ایجاد مشوق‌های لازم و ... به‌طور کامل محقق نشود و از این رو اعتقاد داریم این برنامه‌ها باید به کل جامعه دانشگاهی تسری یابد.به‌رغم ساختارهای قوی پژوهشی در سطح دانشگاه‌ها، فعالیت‌های پژوهشی در حوزه دانشجویی تقریبا فاقد متولی است و ایجاد بخش دانشجویی در ساختار ستاد هفته پژوهش، به ایجاد هویت و ساختار متناسب حمایتی در این بخش کمک خواهد کرد.مفهوم رقابت در عرصه دانشجویی، شاید بارزتر و روشن‌تر از هر قشر دیگری باشد و با ایجاد فرصت رقابت دانشجویی در عرصه پژوهش و فن‌آوری، می‌توان به ایجاد فضای پرنشاط و سالم و علمی در دانشگاه‌ها کمک کرد.

اهداف برگزاری جشنواره:

- فرهنگ‌سازی در جهت حرکت همه اجزای مجموعه دانشگاهی در راستای توسعه علمی.

- ایجاد مشوق‌های لازم و تقویت انگیزه در میان دانشجویان پژوهش‌گر و فن‌آور استان.

- کمک به ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح جامعه و ارتقاء منزلت و جایگاه پژوهش در استان.

- بسترسازی برای حمایت از طرح‌های علمی، پژوهشی و فناوری دانشجویان و تجاری‌سازی آن‌ها.

- معرفی استعدادهای دانشجویی برتر و زمینه‌سازی برای ارتباط صنعت و پژوهشگران دانشجو در راستای اجرای پروژه‌های تحقیقاتی کوچک.

 بخشهای جشنواره:

1. دانشجویان پژوهشگر برتر (شامل دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری) ؛

2. دانشجویان مقطع کارشناسی دارای فعالیت فناورانه شاخص(اختراع، ابتکار، نوآوری و ...)

تقویم جشنواره:

- شروع ثبت نام  و دریافت اطلاعات    1397/09/27

- پایان ثبت نام                             1397/10/07

راهنمای شرکت در جشنواره سال 97

راهنمای شرکت در جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر برتر سال 97
1- متقاضیان گرامی باید در زمان ثبت‌نام دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکترای یکی از دانشگاه‌های استان زنجان باشد.
تبصره: تعداد 1 الی 2 نفر از دانشجویان غیر‌تحصیلات تکمیلی (کاردانی، کارشناسی) که فعالیت فناورانه شاخص (نظیر ثبت اختراع بین‌المللی، اختراع مورد تایید، ایجاد / فعالیت تخصصی در شرکت دانش‌بنیان و ...) دارند نیز انتخاب شوند.
 2- دوره‌ی زمانی فعالیت پژوهشی مورد بررسی 5 سال منتهی به 30 بهمن ماه 1397 است و تنها فعاليت‌هاي پژوهشي‌های در ارزشيابي لحاظ خواهند شد كه در محدوده‌ی زماني مذکور انجام شده باشد. همچنین فعالیت‌های پژوهشی که قبل از این موعد شروع و در این محدوده زمانی به اتمام رسیده باشند نیز مورد قبول خواهند بود.
3- چنانچه فعالیت پژوهشی به‌ صورت گروهی انجام شده باشد، محاسبه امتیاز مطابق جداول ارتقاء اعضای محترم هیئت علمی انجام می‌گیرد.
4- ملاك محاسبه‌ی امتيازات، شیوه نامه امتیاز دهی به فعالیت های علمی پژوهشی دانشجویان بنیاد ملی نخبگان در سال 97-98 می‌باشد.
5- شروع ثبت‌نام از روز سه شنبه مورخه 1397/09/27می‌باشد.
6- آخرین مهلت ارسال مدارک به دبيرخانه‌ی‌ جشنواره روز جمعه مورخه 1397/10/07می‌باشد.
7- انتخاب نهایی برگزیدگان بر اساس مدارک ارسالی و پس از ارزيابي اوليه دبیرخانه، توسط کمیته تخصصی متشکل از معاونان محترم پژوهشی دانشگاه‌های استان انجام خواهد شد.
8- در هر یک از 5 گرایش گروه علوم انسانی و هنر، علوم پزشکی و بهداشت، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، یک نفر دانشجوی کارشناسی ارشد و یک نفر دانشجوی دکتری انتخاب خواهد شد. حسب نظر کمیته تخصصی، در صورت وجود دانشجویان شاخص، تعداد نفرات برگزیده در مقطع دکتری تا 2 نفر قابل افزایش می‌باشد.
9- ارسال مستندات به عهده‌ی دانشجويان محترم مي‌باشد و در صورت ارائه‌ی مدارك ناقص، دبیرخانه کمیته دانشجویی هفته پژوهش هیچ‌گونه مسئولیتی درخصوص آن ندارد.
10- پس از اتمام مهلت ثبت‌نام هيچگونه مدارك جديدي پذيرفته نخواهد شد.
11- براي ثبت‌نام اینترنتی و درخواست بررسي پرونده، تشكيل پرونده ضروري است. لذا افراد حائز شرایط می¬‌وانند از طریق تکمیل و ارسال «فرم تشكيل پرونده» (فرم را از اینجا دانلود کنید- فایل بصورت فشرده شده می باشد) درخواست خود را ارائه نمایند.
12- متقاضيان بايد فايل تصوير کارت ملی، کارت دانشجویی، تمامي گواهي‌ها و متن مقالاتي كه به عنوان افتخار علمي، پژوهشی و ... در رزومه‌ی خود مطرح مي‌نمايند بصورت دسته‌بندی شده ( بر اساس جدول معیارهای – پیوست) ارسال کنند. در صورت برگزيده شدن، اصل يا روگرفت برابر اصل مدارك، از طرف دبیرخانه کمیته درخواست خواهد شد. در صورتي‌كه فايل خواسته شده در مورد هر افتخار ارسال نگردد، امتيازات مربوطه نيز حذف خواهد شد.
13- دانشجویان گرامی در صورتی‌که در هر یک از بخش‌های موجود دارای عناوین افتخاری و یا فعالیت‌های مورد قبول باشند، ابتدا مستندات هر بخش را براساس "فرم تشكيل پرونده" در یک پوشه با شماره همان بخش قرارداده و سپس تمامی پوشه‌های موجود را با نرم افزار فشرده‌سازی (Zip) به حالت فشرده درآورند و به‌صورت یک فایل در بخش مستندات آپلود نمایند.
14- نتيجه‌ی نهايي به صورت مكتوب به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد، لذا خواهشمند است جهت تسريع در بررسي تمامي درخواست‌ها، حتي‌الامكان از مراجعه‌ی حضوري يا تماس تلفني براي پيگيري درخواست در حال بررسي خودداري فرماييد.

 

برای ثبت نام اینترنتی اینجا کلیک کنید

جهت دریافت فایل معیارهای سنجش فعالیت‌های دانشجویی (اینجا کلیک کنید)

جهت دریافت فایل پوستر جشنواره (اینجا کلیک کنید)

 

 

 

راهنمای شرکت در جشنواره انتخاب دانشجویان پژوهشگر برتر سال 97

1-     متقاضیان گرامی باید در زمان ثبت‌نام دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکترای یکی از دانشگاه‌های استان زنجان باشد.

تبصره: تعداد 1 الی 2 نفر از دانشجویان غیر‌تحصیلات تکمیلی (کاردانی، کارشناسی) که فعالیت فناورانه شاخص (نظیر ثبت اختراع بین‌المللی، اختراع مورد تایید، ایجاد / فعالیت تخصصی در شرکت دانش‌بنیان و ...) دارند نیز انتخاب شوند.

 2- دوره‌ی زمانی فعالیت پژوهشی مورد بررسی 5 سال منتهی به 30 بهمن ماه 1397 است و تنها فعاليت‌هاي پژوهشي‌های در ارزشيابي لحاظ خواهند شد كه در محدوده‌ی زماني مذکور انجام شده باشد. همچنین فعالیت‌های پژوهشی که قبل از این موعد شروع و در این محدوده زمانی به اتمام رسیده باشند نیز مورد قبول خواهند بود.

3- چنانچه فعالیت پژوهشی به‌ صورت گروهی انجام شده باشد، محاسبه امتیاز مطابق جداول ارتقاء اعضای محترم هیئت علمی انجام می‌گیرد.

4- ملاك محاسبه‌ی امتيازات، شیوه نامه امتیاز دهی به فعالیت های علمی پژوهشی دانشجویان بنیاد ملی نخبگان در سال 97-98 می‌باشد.

5- شروع ثبت‌نام از روز سه شنبه مورخه 27/09/1397می‌باشد.

6- آخرین مهلت ارسال مدارک به دبيرخانه‌ی‌ جشنواره روز جمعه مورخه 07/10/1397می‌باشد.

7- انتخاب نهایی برگزیدگان بر اساس مدارک ارسالی و پس از ارزيابي اوليه دبیرخانه، توسط کمیته تخصصی متشکل از معاونان محترم پژوهشی دانشگاه‌های استان انجام خواهد شد.

8- در هر یک از 5 گرایش گروه علوم انسانی و هنر، علوم پزشکی و بهداشت، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، یک نفر دانشجوی کارشناسی ارشد و یک نفر دانشجوی دکتری انتخاب خواهد شد. حسب نظر کمیته تخصصی، در صورت وجود دانشجویان شاخص، تعداد نفرات برگزیده در مقطع دکتری تا 2 نفر قابل افزایش می‌باشد.

9- ارسال مستندات به عهده‌ی دانشجويان محترم مي‌باشد و در صورت ارائه‌ی مدارك ناقص، دبیرخانه کمیته دانشجویی هفته پژوهش هیچ‌گونه مسئولیتی درخصوص آن ندارد.

10- پس از اتمام مهلت ثبت‌نام هيچگونه مدارك جديدي پذيرفته نخواهد شد.

11- براي ثبت‌نام اینترنتی و درخواست بررسي پرونده، تشكيل پرونده ضروري است. لذا افراد حائز شرایط می­‌وانند از طریق تکمیل و ارسال «فرم تشكيل پرونده» (فرم را از اینجا دانلود کنید - فایل بصورت فشرده شده می‌باشد) درخواست خود را ارائه نمایند.

12- متقاضيان بايد فايل تصوير کارت ملی، کارت دانشجویی، تمامي گواهي‌ها و متن مقالاتي كه به عنوان افتخار علمي، پژوهشی و ... در رزومه‌ی خود مطرح مي‌نمايند بصورت دسته‌بندی شده ( بر اساس جدول معیارهای پیوست) ارسال کنند. در صورت برگزيده شدن، اصل يا روگرفت برابر اصل مدارك، از طرف دبیرخانه کمیته درخواست خواهد شد. در صورتي‌كه فايل خواسته شده در مورد هر افتخار ارسال نگردد، امتيازات مربوطه نيز حذف خواهد شد.

13- دانشجویان گرامی در صورتی‌که در هر یک از بخش‌های موجود دارای عناوین افتخاری و یا فعالیت‌های مورد قبول باشند، ابتدا مستندات هر بخش را براساس "فرم تشكيل پرونده" در یک پوشه با شماره همان بخش قرارداده و سپس تمامی پوشه‌های موجود را با نرم افزار فشرده‌سازی (Zip) به حالت فشرده درآورند و به‌صورت یک فایل در بخش مستندات آپلود نمایند.

14- نتيجه‌ی نهايي به صورت مكتوب به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد، لذا خواهشمند است جهت تسريع در بررسي تمامي درخواست‌ها، حتي‌الامكان از مراجعه‌ی حضوري يا تماس تلفني براي پيگيري درخواست در حال بررسي خودداري فرماييد.

مسابقات علمی و پژوهشی ملی و بین المللی

 

  پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو

 مهلت ثبت نام تا 28 اسفندماه 1393

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به

 پایگاه اینترنتی www.nano.ir/competition مراجعه نمایند.

 

 

فراخوان مسابقه ملی پاتوق طنز دانشجویی

 مهلت ارسال آثار تا 20 فروردین ماه 1394

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به

 پایگاه اینترنتی www.patoghetanz.irمراجعه نمایند.

 

 

 فراخوان مسابقه سرای خانواده

 مهلت ارسال آثار تا 20 اسفندماه 1393

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به

 پایگاه اینترنتی www.izadyaran.comمراجعه نمایند.

 

 

فراخوان مسابقه معماری فضاهای گم شده
آغاز ثبت نام: 7 ژانویه 2015
پایان مهلت ثبت نام: 20 مارس 2015 (29 اسفند 1393)
پایان مهلت ارسال آثار: 30 مارس 20145 (10 فروردین 1394)
اعلام برندگان: 29 آوریل 2015

جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی http://www.dtalks.org/registration مراجعه نمایند.

 

 

قالب توکا

قالب توکا یکی ازجدیدترین و تکنیکی ترین قالب های نمایش عکس و ویدئو می باشد کعه دارای بخش مجزا برای راه اندازی فروشگاه شما می باشد .این قالب دارای ویژگی رسپانسیو نیز هست.

خدمات جومی

  • قالب جوملا فارسی
  • افزونه جوملا فارسی
  • هاست ویژه جوملا
  • قالب رایگان جوملا
مشاهده سایت

صفحه اصلی


رسپانسیو

قالب عکس-فیلم پیکسل

قالب گالری تصاویر جوملا بسیار حرفه ای، امکان ساخت بی نهایت حالت رنگی به سلیقه مدیران و کاربران سایت، کاملا ریسپانسو و واکنشگرا، طراحی شده بر اساس آخرین تکنولوژی روی دنیاو ... در قالب زیبای پیکس شما می توانید برای هر یک از اجزای صفحه مانند لینک ها، عنوانها، متن، پس زمینه و ... حالت رنگی مورد نظر خود را در یک فضای کاربری بسیار ساده انتخاب نموده و قالب اختصاصی خود را طراحی نمایید. در این قالب جوملا فارسی می توانید گالری عکس خود را راه اندازی نمایید و مانند سایت های بزرگ نمایش عکس امکانات مورد نظر خود را به آن اضافه نمایید. قالب پیش روی شما یک قالب کاملا ریسپانسیو (Responsive) می باشد. به این معنا که با هر سایت مانیتور و تصویری خود را سازگار میکند و از سری قالب های هوشمند جوملا در این زمینه محسوب می شود. این قالب بسیار مناسب برای طراحی سایت های هنری، گالری تصویر، فروشگاه تابلو و نقاشی، وبلاگ هنرمندان، گالری عکس و پوستر و... می باشد.

پلان الماس قالب جوملا

این پلان ها بسیار مناسب برای کسانی است که به بیش از 40 قالب جوملا احتیاج دارند، این نوع از خرید از نظر هزینه بسیار به صرفه خواهد بود. تعداد قالب ها :40 عدد قالب انتخابی ،زمان انتخاب قالب ها:نامحدود ، هزینه:399,000 تومان .

سفارش ترجمه قالب جوملا

آیا تمامی قالب های شرکت جومی را بررسی نموده و قالب جوملای مورد نظر خود را پیدا نکرده اید ؟! آیا در میان سایت های خارجی طراحی قالب جوملا قالب خاصی را پسندیده اید ؟! آیا خودتان قالبی دارید که فارسی سازی سازی نشده است ؟! يا طرحی خاصی برای قالب سایتتان مد نظرتان است ؟! اگر پاسخ شما به سوال های بالا مثبت است می توانید به بخش ترجمه قالب جوملا در سایت جومی مراجعه نموده و درخواست خود را اعلام نمایید. همکاران ما در این بخش شما را، در زمینه ترجمه قالب جوملای مورد نظر و یا پیشنهاد قالب مناسب راهنمایی خواهند نمود.

اسلاید تصاویر-قالب شرکتی

شرکت جومی ( Joomi.ir ) در تاریخ ، ۱۳۹۱/۲/۲۵ فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات جوملا به طور رسمی آغاز نمود.سیستم مدیریت محتوای جوملا (Jooma) در ایران دارای طرفداران زیادی، چه در میان طراحان حرفه ای و چه در میان کاربران عادی و معمولی اینترنت است.متاسفانه با گذشت زمان زیادی از ارائه انواع خدمات جوملا در ایران، و ورود شرکت های بزرگ و کوچک متنوع در این زمینه، همچنان شاهد هستیم که این خدمات به شکل مناسب، یا با هزینه مناسب ارائه نمی شوند.شرکت جومی (Joomi.ir) با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه جوملا در اردیبشت ماه سال ۱۳۹‍‍۱ تاسیس شد.

Lacinia hendrerit purus molestie Suspendisse eget nibh VestibulumA sit sem vel quis leo fringilla felis Phasellus nulla nonDuis pretium quam Morbi in vel Morbi urna risus. Laoreet dignissim pulvinar Suspendisse volutpat orci

بارگذاری...
بارگذاری...